$1,800.00

Saç Ekimi ile Kendinize Olan Güveniniz Artacak

Erkeklerin en çok bakım gösterdikleri alan saçlarıdır. "Saç ekimi" ya da "Saç nakli" ile kişinin var olan saç köklerinin kellik oluşan bölgeye nakledilmesi ile kellik tedavisi yapılmış olur. Saç köklerinin (graft) alındığı bölge kısa sürede iyileşerek iz kalmaz. Ekim yapılan bölge ise biraz daha uzun bir süre (yaklaşık 6 ay ) içerisinde istenilen duruma gelir.Yazının devamı alt kısımdadır.

Saç Ekimi Başarı
Erkeklerin en çok bakım gösterdikleri alan saçlarıdır. “Saç ekimi” ya da “Saç nakli” ile kişinin var olan saç köklerinin kellik oluşan bölgeye nakledilmesi ile kellik ortadan kalkmış olur. Saç köklerinin (graft) alındığı bölge kısa sürede iyileşerek iz kalmaz. Ekim yapılan bölge ise biraz daha uzun bir süre (yaklaşık 6 ay ) içerisinde istenilen duruma gelir.

Saç ekimi yaptığımız yüzlerce hasta için şunları rahatlıkla söyleyebiliriz; kendilerine daha çok güvenmekteler, daha mutlu ve daha genç görünmekteler. Hasta deneyimlerimizden ve gözlemlerimizden “Saç ekimi özgüveni artırır” sonucuna rahatlıkla varabiliyoruz.

Saç ekimi için karar verirken nelere dikkat etmeliyiz.

Bilinen ve sonuçlarını görebildiğiniz saç ekim kliniklerini tercih ediniz.
Saç ekim operasyonlarının iyi bir hastane ortamında yapılmasına önem veriniz.
Fiyat odaklı karar vermeyiniz. ( Kliniğimiz sizlere en uygun ödeme koşullarını sağlamaktadır.)

Saç Ekimi Türkiye, Saç Ekimi Bakırköy