$1,800.00

Saç Ekim Fiyatı Nasıl Belirlenmektedir.

Saç ekim fiyatı belirlerken öncelikle kişinin açık alanının genişliği ve donör sahanın yeterliliğine bakılır, sonraki değerlendirme tek seansta mı kapanır çift seans mı gerekir sorusunun cevabıdır.Bazı kişilerin açıklığı fazla olmasına rağmen donör sahaları çok güçlü ve sıktır, bazı kişilerde ise açıklık az olmasına rağmen donör saha seyrek veya zor bir dokuya sahiptir. Bu tür değerlendirmeler yapıldıktan sonra saç ekim maliyeti belirlenir.Yazının devamı alt kısımdadır.

Saç Ekimi Başarı
Saç ekimi yaptıracak insanların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi saç ekim fiyatı. Saç ekiminde uygun fiyatı belirlemek için öncelikle kişinin saç ekimine uygun olup olmadığı değerlendirilmelidir. Eğer kişinin yaşı, beden sağlığı ve saç dökülmesi saç ekime uygunsa o zaman saç ekim fiyatı konuşulabilir.

Saç ekim fiyatı belirlerken öncelikle kişinin açık alanının genişliği ve donör sahanın yeterliliğine bakılır, sonraki değerlendirme tek seansta mı kapanır çift seans mı gerekir sorusunun cevabıdır.Bazı kişilerin açıklığı fazla olmasına rağmen donör sahaları çok güçlü ve sıktır, bazı kişilerde ise açıklık az olmasına rağmen donör saha seyrek veya zor bir dokuya sahiptir. Bu tür değerlendirmeler yapıldıktan sonra saç ekim maliyeti belirlenir.

Saç ektirme ücretlerinin ortalama bir maliyeti olsa da çok büyük farklılıklar göstermemekle birlikte kişiden kişiye ücret farklılıkları olmaktadır, kimi kişilerde bu farklılık işlem zorluk dercesine göre kimi kişilerde ekilecek greft sayısına göre belirlenir.

Saç Ekimi İstanbul, En İyi Saç Ekimi Merkezi

Bizim fiyat politikamız doğrultusunda kişiyi en doğru şekilde değerlendirip analizini yaptıktan sonra sabit bir fiyat belirliyoruz ve işlem esnasında yapılan extra işlemlerden ek bir ücret talep etmiyoruz. Örneğin hastaya 4500 greft ekileceği konusunda bir görüş bildirilmiştir ve buna göre bir saç ekimi ücreti belirlenmiştir, fakat operasyon esnasında kişiye 5000 greft ekilmiştir, konuşulan greft sayısından daha fazla greft ekildiği için kişiden extra ücret alınmamaktadır.
Siz değerli hastalarımıza uygun fiyatlar ile maksimum kalite ve başarılı sonuçlar sunduğumuzu gururla belirtmek isteriz.